Mam na imię Włodek

Wiedziony dziecięcą wprost ciekawością człowieka zakochanego w ludziach, doświadczyłem i zobaczyłem jak wielkich zmian można dokonać w krótkim czasie, niekiedy przy odrobinie pomocy kogoś z zewnątrz.

Na przestrzeni ostatnich kilkunastu lat, w każdy z kilku tysięcy dni przeprowadzonych szkoleń i warsztatów jako trener i coach, moim nadrzędnym celem było poszukiwanie najskuteczniejszych sposobów pomagania, usuwania i rozwiązywania takich to a takich problemów przejawiających się tak wielu formach.

Aby położyć temu kres, zgłębiłem liczne dyscypliny psychologiczne, nieinwazyjne analizy osobowości, psychografologię, feng-shui odmienne stany świadomości, filozofię ZEN. Brałem udział w licznych seminariach, treningach i Ceremoniach. Recytowałem mantry, zagłębiałem się w techniki uzdrawiania energią i kryształami. Uczyłem się nlp, ćwiczyłem wizualizacje, studiowałem parapsychologię, asertywność, próbowałam różnych środków, biegałem w Maratonach i nosiłem amulety oraz medytowałem pod piramidą Cheopsa w Egipcie.

Intuicyjnie czułem że znajdę najlepszą metodę pomagania ludziom.

Postanowiłem iść za tym dalej, wypracować proces uwalniający w ludziach ich wewnętrzną moc a nie trenujący ich siłę.

Wierzę w myślenie inaczej. Cały czas wyzywam status quo wierząc w człowieka, przecież każdy z nas jest nieobudzonym Buddą, W każdym z nas tkwi Iskra Boża.

Daj mi iskrę to oddam ci płomień.

Nie masz iskry? A chcesz mieć?

Co robię, czym się zajmuję? Pomagam ludziom zmienić ich życie na lepsze.

Czyli na takie jakie chcą aby było. Choć trochę.

Często mi za to płacą.

Zakładam, że każdy człowiek posiada niezbędne zasoby potrzebne do naprawiania siebie, rozwiązywania trudnych sytuacji i działania w sposób skuteczny. Wiem że każdy człowiek sam dochodzi do obranego wcześniej celu i sam może znaleźć potrzebne odpowiedzi.

Ja tylko w tym pomagam, trochę jak latarnia morska – Ty wskazujesz kierunek – ja wspieram Ciebie w nawigowaniu jak tam możesz dojść poprzez rozmowę, określone zadania do wykonania, „ćwiczenia energetyczne” lub pytania czy propozycje narzędzi.

Wielu nazywa mnie Nawigatorem. Nie prowadzę terapii.

To doświadczanie zmiany. Obejmuje ono wsparcie w skutecznym radzeniu sobie z różnymi aspektami funkcjonowania w życiu i nie tylko, za pomocą narzędzi które zdobyłem przez wiele lat doświadczeń.

Ludzie mówią, że zmieniam ich życie.

 

 

Referencje

Moją pracę ocenili pozytywnie